RU

Найєм: Низка прокурорів має зв'язки з підозрюваним-втікачем

08.05.2018, 10:32
Найєм: Низка прокурорів має зв'язки з підозрюваним-втікачем - Фото
Мустафа Найєм (фото - facebook.com/goglobalua)

Крім того, що низка прокурорів Шевченківського району перебуває в дружньо-діловому зв'язку з підозрюваним-втікачем у справі побиття депутата Верховної Ради Мустафи Найєма, останнім загрожують в листах не роздмухувати кримінальний процес. Про це у себе в Facebook написав сам потерпілий.

"Ще в перший день, коли ми отримали витяг з реєстру... виявилося, що низка прокурорів... перебувають в тісному зв'язку з підозрюваним: один є родичем їх партнера по бізнесу, а другий - уже після того, як отримав на руки нашу справу, - зустрічався з родичами втікача", - пояснив нардеп.

Чому ці прокурори не заявили про конфлікт інтересів і не взяли самовідвід, повинна розібратися кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокуратури, зазначив Найєм.

Вчора, 7 травня, за рішенням генпрокурора справу забрали до прокуратури Києва, а нардепу надали охорону, оскільки йому на електронну пошту "від імені різних організацій регулярно приходять листи з вимогою вгамуватися і забрати заяву". Найєм додав, що загрози додаються до матеріалів слідства.

За словами потерпілого, азербайджанський суд відпустив головного підозрюваного, оскільки прокуратура нібито не передала повний пакет екстрадиційних документів і текст підозри. У прес-службі ГПУ ситуацію не коментують і не можуть сказати, відпустили Магомеда-Аміна Саїтова чи ні; думку київської прокуратури оперативно отримати LIGA.net не вдалося.

30 квітня 2018 року в Києві група чоловіків побила Найєма. За словами депутата, інциденту передувала перепалка: він принципово не поступився їм дорогою на автомобілі.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини