RU

За що вбили бізнесмена в Одесі: дві версії

23.08.2012, 16:16
За що вбили бізнесмена в Одесі: дві версії - Фото
Фото: Думская.net
Главу одеської будівельної компанії СМ і КО Сергія Бруквача могли вбити через великий борг. Ще одна версія - конфлікт між партнерами компанії.

За життя бізнесмен скаржився в міліцію на погрози. До бізнесмена була приставлена ​​охорона співробітників одеського управління по боротьбі з організованою злочинністю, пише газета
Сегодня. 17 серпня охорона з Бруквача була знята - міліціонери визнали, що загроза життю підприємця минула.

За однією з версій, підприємця вбили через борги. Джерело газети зазначає, що підприємець нібито був винен одному з великих одеських кримінальних авторитетів 5,5 млн.грн.

Одесса.jpg

За іншою версією, причиною вбивства міг стати конфлікт між СМ та КО та партнерами компанії. "Такі конфлікти у ТОВ є на двох об'єктах, які фірма будує. Перший - РК Гагарін Плаза. Один з учасників цього будівництва був винним Бруквачу майже півмільйона доларів, які явно не збирався повертати. І це притому, що сам Бруквач, розраховуючи на швидке повернення боргу, позичив таку ж суму в третьої особи. Тиск, який Сергій Михайлович чинив на свого боржника, цілком міг спонукати останнього замовити кредитора", - говорить джерело сайту Думская.net.

Другий комплекс, де у директора СМ і КО були вороги - це РК Нові Черемушки, продовжує джерело. "Там Бруквач проводив будівельні роботи, які йому замовила відома в певних колах фірма Ліберті Л. СМ і КО виконала всі умови договору, але розраховуватися з нею замовник не поспішав. Виникла велика заборгованість. Нещодавно компанія Бруквача подала до господарського суду позов з вимогою стягнути з Ліберті майже мільйон гривень. 27 липня суд своєю ухвалою заарештував рахунки відповідача. Якраз сьогодні повинна була розглядатися апеляція Ліберті. А вчора вбили Сергія Бруквача. Збіг? Можливо, але слідство розглядає всі варіанти", - говорить джерело.

Нагадаємо, 57-річний бізнесмен Сергій Бруквач був зарізаний вчора близько 18:00 в Одесі на вулиці Базарній. Вбивця завдав підприємцю 13 колото-ріжучих поранень.

За деякими даними, у правоохоронців вже є підозрюваний. Його прикмети відомі, завдяки записам камер відеоспостереження. Судячи з них, вбивця - чоловік кремезної статури, одягнений в чорну футболку, чорні штани й берци. Він прийшов з боку Преображенської вулиці, зайшов у двір, а незабаром вийшов і попрямував у зворотному напрямку.

В даний час в Одесі оголошено план перехоплення. Ведеться активний розшук виконавця. З чуток, в будь-який момент може бути затриманий і можливий замовник вбивства.

Фірма СМ і КО входить в концерн Югстрой. Займалася зведенням житлокомплексу Чудо-місто, Гагарін-Плаза, Марсель, Мерседес.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини