RU

Надзвичайна ситуація в Ужгороді: місто залишилося без газу, води та електрики

30.08.2011, 11:25
Надзвичайна ситуація в Ужгороді: місто залишилося без газу, води та електрики - Фото
ab3ba0f81b1ebacd40c29bbda94b5fb0.jpg

Надзвичайна ситуація в Ужгороді: місто залишилося без газу, води та електрики
Внаслідок вибуху газопроводу, який стався в Ужгороді 29 серпня на перехресті вулиць Російська - Анкудінова, місто залишилося без газу. У регіоні оголошено надзвичайну ситуацію. Наразі близько 5 тисяч жителів обласного центру залишилися без електро- та водопостачання. Без світла залишилася також залізниця. Про це повідомили в прес-службі Закарпатської обласної державної адміністрації.

Вибух стався напередодні ввечері. У результаті інциденту було пошкоджено вікна та двері двоповерхового кафе "Шериф", у приміщенні зайнялася пожежа. Під час пожежі бармен кафе, жінка 1967 року народження, отримала 90% опіків тіла і перебуває в реанімаційному відділенні лікарні у важкому стані. Відвідувач кафе, 1976 року народження, отримав 45% опіків тіла і також перебуває в реанімації. Ще один громадянин 1974 року народження отримав 30% опіків тіла, з якими був госпіталізований.

Крім того, відселено 140 мешканців з дев'яти найближчих до аварії (в радіусі 300 метрів) вулиць. Попередня причина вибуху газу - пошкодження газопроводу середнього тиску (діаметр 500 мм) працівниками однієї з фірм під час несанкціонованих робіт на підземних електромережах. У результаті пошкодження газопроводу стався витік газу в повітря. Одночасно газова суміш заповнила каналізаційні люки і шахти мережі електрозв'язку.

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій кваліфікувала дану аварію як надзвичайну ситуацію регіонального рівня.

Надзвичайні події: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини