На Житомирщині в дитсадки постачали трансжири замість масла

19.06.2017, 18:05
На Житомирщині в дитсадки постачали трансжири замість масла - Фото
Фото: facebook.com/SecurSerUkraine

Протиправні поставки в навчальні, лікувальні та санаторні установи області викрила Служба безпеки

У Житомирській області Служба безпеки викрила механізм поставки фальсифікату вершкового масла в дитячі садки і лікарні. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці з'ясували, що одна з бізнес-структур стала переможцем відкритих торгів на поставку вершкового масла в дитячі садки і школи двох районних центрів області, дитячу клінічну лікарню, будинок-інтернат, протитуберкульозні диспансер і санаторій.

Продукція поставлялася через фірму-посередник, яка власних потужностей для виробництва не має, і закуповувала масло сумнівної якості у двох виробників в Рівненській і Київській області.

Після експертизи стало відомо, що під виглядом вершкового масла в установи доставляли суміші на основі трансжирів невідомого походження.

"Вміст жирів тваринного походження в досліджених зразках псевдомасла, взятих з дванадцяти різних закладів, не перевищував 1%, що може зашкодити здоров'ю людей, особливо дітей. Відповідно до вимог ДСТУ масло повинно бути виготовлено виключно з вершків або коров'ячого молока", - йдеться в повідомленні.

Зараз в приміщеннях фігурантів справи проходять обшуки одночасно в трьох областях України.

Перевіряється також можлива причетність до махінацій посадових осіб державних установ, які повинні були контролювати поставку підрядником якісних продуктів.

23 лютого 2017 року співробітники СБУ вилучили контрафактну молочну продукцію на суму 1 млн грн в підпільному цеху в Ніжині Чернігівської області.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии