RU

На "Турбоатомі" перевіряють повідомлення про замінування

25.05.2012, 14:10
На
5131c6f76ff3eb55a5159f31eb479cd0.jpg
До міліції Харкова надійшов анонімний телефонний дзвінок про замінування адміністративного корпусу ВАТ "Турбоатом". Зараз проводиться евакуація співробітників, які працюють в цій будівлі. На місці працюють співробітники СБУ, міліції, вибухотехніки, кінологи, чергують лікарі. Вони обстежують будівлю й прилеглу територію. Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

За словами генерального директора підприємства Віктора Суботіна, в корпусі працює понад 500 осіб. У будівлі розташовані конструкторське бюро, фінансовий відділ, бухгалтерія, центральна заводська лабораторія, гідролабораторії, управління постачання. За прогнозами вибухотехніків, щоб обстежити всю площу приміщень шестиповерхового корпусу (18760 квадратних метрів), знадобиться не менше трьох годин.

Керівництво заводу прийняло рішення відпустити додому співробітників, які працюють в адмінкорпусі, а також тих, хто прийде на роботу в цех N73, так як їхні речі та спецодяг теж знаходяться в цьому корпусі.

Нагадаємо, сьогодні невідомий повідомив про замінування трьох будівель податкових інспекцій в Одесі - на вул. Ланжеронівській, на Французькому бульварі і на вул. Столбовій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини