RU

На Запоріжжі закриють табір через масове отруєння дітей

10.07.2011, 05:26
На Запоріжжі закриють табір через масове отруєння дітей - Фото
fc800541436e5ee47fb0a19c5666cec5.jpg

На Запоріжжі закриють табір через масове отруєння дітей

У місті Приморське, на Запоріжжі, вісімнадцять вихованців дитячого табору опинилися в лікарні. Симптоми у всіх однакові - блювота і кишкові розлади. Дітей з відпочинку відправляють додому. Табір вирішили поки закрити.

Як передає телеканал 1+1, до закінчення заїзду залишилося ще чотири дні, але адміністрація вирішила перервати його. Табір закривається на дезинфекцію.

На блювоту і розлади шлунку діти стали скаржитися ще декілька днів тому. У результаті до лікарні шпиталізували вісімнадцять відпочивальників табору.

Більше всього постраждала спортивна зміна. З загону плавців, які тренувалися на базі табору, зараз не залишилося практично жодної дитини. У адміністрації стверджують - дітей забирають батьки з власної ініціативи.

У пошуках причини отруєння табір зараз перевіряє спеціальна комісія. Під підозрою - побутові умови, персонал, продукти і вода.

Зараз протиепідемічним відділенням Запорізької облСЕС досліджується ряд харчових продуктів, які вживали діти, а також питна і морська вода на бактеріологічну флору, патогенну, флоропатогенну і на вірусологічну природу захворювання. Дітей батьки повинні забрати з табору до обіду 10 липня.

Випадки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини