RU

На Івано-Франківщині збитки від стихії оцінюють в 1,6 млрд. грн.

28.07.2008, 11:52

В Івано-Франківській області збитки від стихії оцінюють в 1,6 млрд. грн. Про це напередодні повідомив Президент України Віктор Ющенко на нараді в штабі з надзвичайних ситуацій.

Як повідомляє УНІАН, Президент України доручив Кабміну та урядовій комісії до середи завершити оцінку збитків і внести пропозиції з їх відшкодування.

В. Ющенко також доручив уряду внести зміни до методики відшкодування збитків на сільськогосподарську продукцію приватних господарств. Президент розпорядився надати повноваження комісії з надзвичайних ситуацій, щоб вона могла самостійно приймати рішення за кожним конкретним фактом.

Глава держави висловив надію, що за місяць він разом із Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко приїдуть сюди та публічно побачать результати своєї роботи.

Першочерговими завданнями В. Ющенко назвав відновлення доріг, мостів, гідроспоруд. Він закликав негайно приступити до розробки проектної документації. Президент також запропонував внести зміни до Держбюджету і врахувати відшкодування цих збитків.

Нагадаємо, за останніми даними внаслідок стихійного лиха в західних областях України загинуло 22 людини, з них 6 дітей. Зокрема, в Івано-Франківській області загинуло 15 людей, у тому числі 5 дітей, у Чернівецькій області - 7 людей, з них одна дитина.

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини