RU

На "Петрівці" програміст продавав бази даних держорганів за $500

02.09.2008, 14:17

Працівники СБУ у м. Києві викрили і припинили діяльність злочинного угрупування, яке займалося копіюванням та реалізацією на магнітних носіях електронних баз даних із конфіденційною інформацією, що є власністю держави.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі ГУ СБУ України у м. Києві та Київській області, під виглядом реалізації у торговій мережі київського ринку "Петрівка" легальної продукції – ліцензійних відео- та аудіодисків, програмного забезпечення тощо, зловмисники нелегально продавали компакт-диски із електронними базами даних з інформацією про юридичних осіб, відомостями про експортно-імпортні операції суб'єктів господарювання.

Одного із реалізаторів комп'ютерного продукту оперативники затримали наприкінці минулого тижня "на гарячому". Інженер-програміст за освітою, 27-річний мешканець Київської області продавав бази Державної митної служби, Міністерства статистики України та Державної податкової адміністрації (юридичні особи). За кожен лазерний диск ділки просили по 500 доларів США.

ГУ СБУ у м. Києві та Київській області порушило кримінальну справу за ознаками здійснення злочину, передбаченого ст. 361-2 Кримінального кодексу України (несанкціонований збут або поширення інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини