RU

На кабардино-балкарській ГЕС тривають вибухи

21.07.2010, 09:40

На Баксанській ГЕС у Кабардино-Балкарії під час розмінування у машинному залі стався ще один, четвертий вибух. Про це повідомляють правоохоронні органи республіки.

За інформацією ІТАР-ТАРС, всього на ГЕС сталося три вибухи з інтервалом 5-6 хвилин, перший прогримів о 05:20 мск. До того ж пошкоджено відкритий розподільний пристрій (КРИЧУ), і є підозри, що вибухівка закладена ще в одне КРИЧУ.

Джерело у силових структурах Кабардино-Балкарії повідомило, що основна версія вибухів на станції - теракт. "Двоє озброєних невідомих розстріляли двох охоронців, заволоділи їхньою зброєю і проникли на територію ГЕС. Вони побили двох співробітників станції і замінували машинний зал. Після цього прогриміли декілька вибухів", - сказав співрозмовник агентства.

Нагадаємо, сьогодні близько 04:20 мск (3:20 за київським часом) на територію Баксанської ГЕС проникли невідомі і заклали вибухові пристрої.

Наразі робота станції зупинена. Виникла пожежа локалізована. Через зупинку Баксанської ГЕС енергопостачання Кабардино-Балкарії не постраждало, збільшено вироблення на інших електростанціях.

Тероризм і боротьба з ним: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини