RU

На "Фукусімі" стався витік радіації

15.03.2011, 10:10
На
2d8f573618d2d9a6e757334f92134139.jpg

На "Фукусімі" стався витік радіації
На японській атомній електростанції "Фукусіма-1" почалася пожежа - горить четвертий поверх будівлі четвертого реактору.

Як передає радіо "Свобода", за інформацією місцевої влади, стався витік радіації, рівень якої в околицях АЕС може бути "небезпечним для здоров'я".

Прем'єр-міністр Японії Наото Кан закликав людей, що живуть у радіусі 30 кілометрів від станції, не виходити з дому. Велика частина населення 20-кілометрової зони раніше була евакуйована.

Також повідомляється, що на АЕС виникла загроза повного розплавлення ядерного палива (мелтдаун), де вийшли з ладу системи охолоджування трьох з шести реакторів.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що на другому енергоблоці АЕС "Фукусіма-1" стався ще один вибух. Рівень радіації піднявся до 965 мікрозивертів у годину. Однак, за твердженням японської влади, рівень радіації від вибуху на другому енергоблоці не небезпечний для здоров'я людей.

Раніше на АЕС "Фукусіма-1" в Японії стався вибух, внаслідок якого обвалилася частина стіни енергоблоку.

Японська атомна електростанція "Фукусіма" - найбільший у світі атомно-енергетичний комплекс, що постачає енергію у Токіо. Фактично "Фукусіма" складається з двох АЕС ("Фукусіма-1" і "Фукусіма-2"), їхня сумарна потужність - 8800 мегават. Проблеми сталися на "Фукусіма-1" - вона була запущена у 1971 році.

Атомна енергетика: добірка новин>>>
Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини