RU

МЗС з'ясував долю зниклих в Фінляндії українців

09.08.2017, 17:12
МЗС з'ясував долю зниклих в Фінляндії українців - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
Частина зниклих в Фінляндії українців змінила місце роботи, а частина повернулася в Україну. Про це Українській правді повідомив начальник управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

"Є підстави вважати, що попередній прогноз посольства України в Фінляндії по ситуації з громадянами України підтвердився: зазначена група осіб - 20 громадян - знайшли інше місце роботи, а ще 17 вирішили повернутися в Україну", - розповів він.

Дипломат також додав, що зараз посол України в Фінляндії Андрій Олефіров підтримує особистий контакт з керівником групи, який запевнив, що всі здорові, а їх сім'ї проінформовані про ситуацію.

Сьогодні фінська телекомпанія повідомила, що в населеному пункті Тууповаара пропали 40 іноземців - збирачів ягід. У складі групи було 37 українців, а також троє естонців. Уточнюється, що група залишилася без житла і грошей, коли їм відмовили в роботі в Північній частині Карелії.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини