МОЗ: Амосова заблокувала роботу університету Богомольця

26.09.2018, 17:17
МОЗ: Амосова заблокувала роботу університету Богомольця - Фото
амосова

Амосова нібито погрожує кримінальною відповідальністю тим співробітникам вузу, хто погодиться співпрацювати з комісією МОЗ

У Міністерстві охорони здоров'я заявляють, що з Національного медуніверситету ім. А.А. Богомольця пропали 30 ключових документів, що зробило неможливим функціонування вузу. У МОЗ звинувачують у всьому колишнього ректора університету Катерину Амосову і її прихильників. Про це йдеться в заяві міністерства.

"Через злочинні дії і свавілля прихильників Катерини Амосової в НМУ ім. О.О. Богомольця заблоковані виплати зарплат, стипендій і комунальних платежів, а також нормальне функціонування університету", - йдеться в заяві.

У МОЗ заявили, що прихильники Амосової перешкоджають роботі комісії, яка перевіряє фінансово-господарську діяльність вузу.

Комісія виявила відсутність в ректораті статуту університету, оригіналу та копії ліцензій на здійснення освітньої діяльності, оригіналу та копії сертифікатів на акредитацію, бюджетних запитів і розрахунків до бюджетних коштів, річного плану закупівель та ін.

В. о. ректора НМУ Олександр Науменко звернувся з заявами про зникнення документів в поліцію.

Крім того, повідомляють у Міністерстві охорони здоров'я, на робочих місцях відсутні більше 80 співробітників ректорату. Амосова нібито погрожує кримінальною відповідальністю тим, хто погодиться співпрацювати з комісією.

МОЗ звернулося в Держказнайчейство з попередженням про можливі незаконні дії з коштами платників податків.

20 вересня Печерський суд Києва ухвалив рішення про визнання звільнення Амосової з посади ректора НМУ ім. Богомольця незаконним. У МОЗ зазначили, що поки не отримали належним чином завірену копію рішення суду, Амосова не є керівником НМУ.

МОЗ закликало Нацполіцію і Генпрокуратуру розслідувати "ряд зухвалих злочинів" Амосової.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих