RU

МНС дозволило турпоїздки на Івано-Франківщину

15.08.2008, 15:18

У Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій запевняють, що курортники можуть повертатися до Івано-Франківської області. Тарифи обіцяють знизити на 10-20%. Про це повідомив Міністр із питань надзвичайних ситуацій Володимир Шандра сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Шандра відзначив, що фоновий рівень захворювань в областях, потерпілих внаслідок стихійного лиха, не підвищений. "У зв'язку із цим до мене звернулися губернатори потерпілих областей, зокрема, Івано-Франківської області. Вони запрошують туристів повернутися на відпочинок до туристичних санаторіїв, подорожувати у горах, користуватися послугами сфери зеленого туризму", - сказав він.

Міністр також повідомив про ініціативу керівника Івано-Франківської облдержадміністрації на 10-20% знизити тарифи для відпочивальників. Міністр запевнив, що у районі одного із найпопулярніших районів Прикарпаття Яремчі ситуація дозволяє відновити прийом туристів. "Туди можна їхати, там можна відпочивати", - запевнив Міністр.

Нагадаємо, вчора, 14 серпня, Міністерство охорони здоров'я рекомендувало припинити роботу туристичних маршрутів у регіонах, потерпілих внаслідок стихійного лиха, до подолання наслідків затоплення.

Досьє на Володимира Шандру >>>

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини