Міноборони показало новий маскувальний костюм снайперів: фото

Міноборони показало новий маскувальний костюм снайперів: фото - Фото
Фото: прес-служба Міноборони
14.11.2018, 12:06

Такі костюми вже надійшли в армію для екіпірування снайперських пар в підрозділах

Під час відвідування 169-го навчального центру "Десна" начальник Генштабу Віктор Муженко перевірив розроблений командою Головного управління розвитку і супроводу матобеспеченія ЗСУ маскувальний костюм снайпера і іноземні антиснайперські комплекси. Відповідні фото показали в  Facebook цієї структури Міноборони.

Костюм "розроблено після вивчення та аналізу існуючих аналогів з урахуванням побажання самих снайперів" різних частин і родів військ.

"Кишені, отвори, вентиляція, застібки та їх розміщення розроблено відповідно до анатомічних вимог і мобільних завдань снайперів. Манжети рукавів продовжені - вони приховують майже всю долоню. Маскувальна сітка капюшона захищає від паразитів, добре маскує снайпера і основну частину зброї. У брюках передбачено отвори для швидкого доступу до підкостюмного простору (до спорядження). Наявність еластичних шнурів і фіксаторів дозволяє підігнати костюм під себе", - розповіли про новий костюмі в ЗСУ.

Як уточнили військові, маскувальна накидка розроблена спеціально для тих завдань, коли не потрібен весь костюм, а потрібно приховати тільки верхню частину тіла.

Дивіться також: Снайпер-морпіх вночі знищив кулеметника окупантів: відео