Мати Оксани Макар розповіла, куди витратить мільйон

30.03.2012, 09:58
Мати Оксани Макар розповіла, куди витратить мільйон - Фото
Мати Оксани Макар готова допомогти Олександрі Поповій, яка також стала жертвою насильства

Мати Оксани Макар Тетяна Суровицька обіцяла не падати духом й зробити все можливе, щоб гвалтівники її дочки були покарані

"Зараз всі переживають за гроші, які люди жертвували на лікування Оксани (на її рахунок перевели близько мільйона гривень). Не переживайте. Я куплю Оксані найкрасивіший пам'ятник. Ще передам гроші на лікування Олександри Попової (дівчину в той же самий вечір 10 березня сильно побили в Миколаєві. Вона до цих пір знаходиться в комі з численними травмами)", - передає газета Сегодня.

Тетяна Суровицька вже купила труну й весільну сукню, в якій будуть ховати її дочку. "Ці нелюди Оксані просто не дали шансу вийти заміж, - стримуючи сльози говорить Тетяна. - Люди на вулиці плакали, коли бачили мене ... Вона не правильно зробила, вона не повинна була вмирати! Їй же залишилося зовсім трохи, щоб викарабкатися".

Щоб купити труну, Тетяну супроводжував лікар з опікового центру, так як лікарі турбувалися за стан жінки. Але, як сказала сама жінка, вона не потребує медичної допомоги: "Я до суїцидів не схильна. А за свою дочку помщуся! Ця мета у мене стоїть з першої секунди, коли дізналася про те, що нелюди зробили з донькою. А після її смерті тим більше!"

Оксану поховають в суботу в рідному селищі Луч Миколаївської області. Мама загиблої каже, що двері будуть відкриті для всіх, хто переживав за Оксану й хоче з нею попрощатися. "Мені говорили, що люди з усіх областей України купують уже квитки, щоб приїхати на похорон доньки", - розповіла вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих