RU

Мати Оксани Макар розповіла, куди витратить мільйон

30.03.2012, 09:58
Мати Оксани Макар розповіла, куди витратить мільйон - Фото
Мати Оксани Макар готова допомогти Олександрі Поповій, яка також стала жертвою насильства
"Зараз всі переживають за гроші, які люди жертвували на лікування Оксани (на її рахунок перевели близько мільйона гривень). Не переживайте. Я куплю Оксані найкрасивіший пам'ятник. Ще передам гроші на лікування Олександри Попової (дівчину в той же самий вечір 10 березня сильно побили в Миколаєві. Вона до цих пір знаходиться в комі з численними травмами)", - передає газета Сегодня.

Тетяна Суровицька вже купила труну й весільну сукню, в якій будуть ховати її дочку. "Ці нелюди Оксані просто не дали шансу вийти заміж, - стримуючи сльози говорить Тетяна. - Люди на вулиці плакали, коли бачили мене ... Вона не правильно зробила, вона не повинна була вмирати! Їй же залишилося зовсім трохи, щоб викарабкатися".

Щоб купити труну, Тетяну супроводжував лікар з опікового центру, так як лікарі турбувалися за стан жінки. Але, як сказала сама жінка, вона не потребує медичної допомоги: "Я до суїцидів не схильна. А за свою дочку помщуся! Ця мета у мене стоїть з першої секунди, коли дізналася про те, що нелюди зробили з донькою. А після її смерті тим більше!"

Оксану поховають в суботу в рідному селищі Луч Миколаївської області. Мама загиблої каже, що двері будуть відкриті для всіх, хто переживав за Оксану й хоче з нею попрощатися. "Мені говорили, що люди з усіх областей України купують уже квитки, щоб приїхати на похорон доньки", - розповіла вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини