RU

Масове отруєння дітей в Обухові: порушено кримінальну справу

23.05.2012, 16:05
Масове отруєння дітей в Обухові: порушено кримінальну справу - Фото
d31ea872b3d93a5f36c04089c26813c9.jpg
22 травня прокуратура Обухівського району порушила кримінальну справу за фактом отруєння кількох десятків дітей в дитячому садку "Рушничок" в місті Обухів.

Як повідомляється на сайті Генпрокуратури, справу порушено за ч. 1 ст.137 Кримінального кодексу України (невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, що спричинило істотну шкоду здоров'ю потерпілого). Санкція за статтею передбачає штраф від п'яти до 10 не оподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двох до 240 годин, або позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

"У рамках розслідування кримінальної справи буде надана правова оцінка професійній діяльності не тільки персоналу і керівництву дитячого закладу, а й контролюючого органу - районної санепідстанції. Адже її посадові особи безпосередньо контролюють дотримання державних санітарних правил і норм, а також здійснюють загальний санепіднагляд в установах масового перебування дітей ", - підкреслюється в повідомленні.

Хід розслідування кримінальної справи перебуває на контролі в прокуратурі Київської області.

Станом на 22 травня в інфекційному відділенні райлікарні Обухівського району знаходилося 33 постраждалих, з них 23 дитини, п'ять працівників закладу та п'ять осіб, які мали контакти з хворими. Стан здоров'я потерпілих задовільний.

Нагадаємо, постраждалі були госпіталізовані в інфекційне відділення Обухівської центральної районної лікарні (м. Українка, Київська обл.) З попереднім діагнозом "гострий гастроентероколіт" 19 травня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини