RU

Масове отруєння у Львові: госпіталізовано 49 людей

18.07.2011, 16:38
Масове отруєння у Львові: госпіталізовано 49 людей - Фото
92680e73945634b4d0853e9cdaa627a4.jpg

Масове отруєння у Львові: госпіталізовано 49 людей
На стаціонарному лікуванні у львівських інфекційних лікарнях перебувають 49 людей, які напередодні отруїлися на весіллі. Про це повідомляє головне управління охорони здоров'я Львівської обласної держадміністрації.

В обласній інфекційній клінічній лікарні з діагнозом гостра кишкова інфекція, гастроентероколіт лікуються 48 пацієнтів, ще одна людина госпіталізована до інфекційного відділення Пустомитівської ЦРЛ.

Встановлено, що всі госпіталізовані 16 липня були гостями на весіллі в їдальні технологічного технікума. Серед вірогідних причин кишкової інфекції розглядаються страви з курячого м'яса, а також м'ясні салати з майонезом, свіжі помідори і огірки.

Фахівці СЕС перевірили їдальню, відібрали для бактеріологічного дослідження змиви і зразки кулінарних виробів, води централізованого водопостачання. Також з будинку організаторів весілля відібрані зразки кулінарних виробів домашнього приготування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до інфекційних відділень львівських лікарень з ознаками харчового отруєння була госпіталізована 41 людина, які 16 липня в приміщенні їдальні технологічного коледжа Національного університету "Львівська політехніка" були на весіллі і вживали страви з курятини. Потім кількість постраждалих збільшилася до 44 чоловік. Всього на весіллі було 95 людей.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини