RU

Міноборони кинуло на боротьбу з повінню понад 3 тис. військових

04.08.2008, 10:45

Станом на сьогоднішній ранок близько 3 016 військовослужбовців та 372 одиниці техніки Збройних Сил України продовжують надавати допомогу населенню і органам влади з ліквідації наслідків стихійного лиха в Західному регіоні держави.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні Міноборони України, протягом останніх кількох днів екіпажі вертольотів Мі-8 полків армійської авіації Сухопутних Військ ЗС України здійснили повітряну розвідку місцевості в Івано-Франківській та Чернівецькій областях і доправили 11 тонн гуманітарних вантажів.

Військовослужбовці Збройних Сил України спорудили 5 мостових переправ, перевантажили 22,1 тонн та розвантажили 30 тонн гуманітарного вантажу в Івано-Франківській області, забезпечили 2,5 тоннами питної води місцеве населення. Мобільні групи 28-го санітарно-епідеміологічного загону ЗС України взяли 14 проб води у криницях Івано-Франківської області та 4 проби на збудник холери в м. Лозина та озерах Івано-Франківщини.

У Стрийському та Сколівському районах Львівської області військовослужбовці зенітного ракетного полку Повітряних Сил ЗС України очистять русло річки Стрий, а військові 300-го окремого механізованого полку 13-го армійського корпусу - русло річки Сирет у Глибоцькому районі Чернівецької області.

До кінця сьогоднішнього дня для збільшення зусиль з подолання наслідків стихійного лиха до потерпілих районів прибудуть ще 340 військовослужбовців та 12 одиниць спеціальної техніки зі складу частин і об'єднань Збройних Сил України.

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини