RU

Міноборони готове до можливих паводків в Одеській області

29.07.2008, 17:06

60 військовослужбовців понтонно-мостового полку, дислокованого у місті Білгород-Дністровський, перебувають у стані готовності до ліквідації можливих наслідків повені в Одеській області.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міноборони України, у зв'язку з тим, що 30 липня в Одеській області очікується підняття рівня води у Дністрі, підрозділи Збройних Сил України, дислоковані в регіоні перебувають у стані готовності до ліквідації наслідків можливого підтоплення населених пунктів області.

Зокрема, зведений загін із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, який сформований на базі понтонно-мостового полку командування Сил підтримки Збройних Сил України, дислокований у місті Білгород-Дністровський Одеської області, готовий до виконання задач у разі паводка. Свої дії понтонери координують з місцевими органами влади і готові у будь-який момент прийти на допомогу населенню. У разі необхідності від понтонно-мостового полку буде виділено додаткову техніку та фахівців інженерної справи.

За даними водомірного посту, розгорненого військовими понтонерами, на ранок 29 червня підняття рівня води у Дністрі не спостерігалося.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини