RU

Міліція спіймала двох мародерів у Лозовій

28.08.2008, 11:20

Працівники міліції спіймали двох мародерів. Про це повідомив перший заступник губернатора Харківської області Володимир Бабаєв під час ранкової наради під керівництвом глави МНС Володимира Шандри в оперативному штабі із ліквідації надзвичайної ситуації у Лозівському районі Харківської області, де виникла пожежа на складах боєприпасів 61-го арсеналу Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Міністр В. Шандра доручив закрити магазини, ринок та інші торгові об'єкти і установи, розташовані у межах 5-кілометрової зони. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі МНС України.

За останніми даними, із району пожежі біля Лозової (Харківська область), що призвела до вибухів боєприпасів, евакуйовано близько 2 тис. людей. Усього евакуації потребує близько 6 тис. людей.

Нагадаємо, що за фактом вибухів на арсеналі боєприпасів поблизу м. Лозова Харківської області військовою прокуратурою Центрального регіону 27 серпня 2008 року порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 425 Кримінального кодексу України (недбале відношення до військової служби, що зумовило тяжкі наслідки).

27 серпня близько 16:00 сталася пожежа на двох майданчиках арсеналу, де зберігалися 120-міліметрові міни, а о 16:10 черговою службою арсеналу було зафіксовано перші вибухи. Командуванням арсеналу для локалізації пожежі по тривозі було піднято пожежний загін арсеналу і на місце пожежі виїхали два пожежні танки і три пожежні машини. "Але через пориви вітру, що сприяли поширенню вогню, провести ефективні роботи із гасіння пожежі наразі не вдається", - констатували представники Міноборони України.

Довідка: 61-й арсенал Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України розташований поблизу міста Лозова (Харківська область) на загальній площі 494 га. Обсяги зберігання на арсеналі складають близько 95 тис. тонн боєприпасів.

Усе про вибухи боєприпасів під Лозовою >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини