Люди, які застрягли на трасі Київ-Чоп, обривали телефони швидкої

Люди, які застрягли на трасі Київ-Чоп, обривали телефони швидкої - Фото
17.12.2012, 16:34

За два дні до автомобілістів і пасажирів, які застрягли у снігових заторах поблизу Львова, більше 60 разів приїжджала швидка

У зв'язку з надзвичайною ситуацією, що склалася на автошляхах Бродівського, Буського та Золочівського районів Львівської області в регіоні виникли труднощі з обслуговуванням викликів швидкої допомоги.

Як передає ZAXID.NET, у Бродівському районі в швидку надійшло 27 викликів, один з них через неможливість приїзду медиків передали в фельдшерсько-акушерський пункт села Суходоли. Пацієнт отримав медичну допомогу.

26 викликів було зареєстровано в Золочівському районі, там труднощі виникли теж з одним викликом. Після втручання спецтехніки МНС він був обслужений.

У неділю швидку на дорогу в селі Кути Буського району довелося викликати породіллі. Жінку доставили в Олеську міськлікарню, де вона народила двійню.

В даний момент на трасі постійно працюють члени спецбригади Львівського обласного центру медицини катастроф і швидких райлікарень.

Нагадаємо, через снігові замети на міжнародній автотрасі Київ-Чоп між містами Буськ і Броди у Львівській області утворилися багатокілометрові пробки.