RU

Львівщина відновлює залізничний рух

28.07.2008, 15:53

Станом на понеділок, 28 липня, відновлено рух потягів з обмеженням швидкості на 5-ти раніше закритих внаслідок стихії залізничних перегонах: Дрогобич - Самбір, Стрий - Лавочне, Коломия - Чернівці, Чернівці - Мамалига, Делятин - Рахів. Про це йдеться у повідомленні "Укрзалізниці", текст якого має у своєму розпорядженніЛІГАБізнесІнформ.

Згідно з повідомленням, найскладніша ситуація спостерігається на ділянках Чернівці - Вижниця, Самбір - Сянки, Коломия - Делятин, Королеве - Солотвино, де рух закрито через значне руйнування та нестабільність паводкової ситуації. На місцях цілодобово ведуться відновлювальні роботи.

За даними залізничників, для повного відновлення руху потягів та приведення інфраструктури у відповідність з вимогами Правил технічної експлуатації необхідно провести відновлювальні роботи в три етапи.

Перший етап включає відновлення руху потягів з обмеженням швидкості на пошкоджених ділянках. Очікуваний термін виконання робіт становить 2-30 діб. Другий етап включає виконання робіт із забезпечення необхідних швидкостей та безпеки руху потягів. Орієнтовний термін виконання робіт - протягом 2008 року. Третій етап включає капітальне відновлення та реконструкцію існуючих інженерних споруд і приведення їх у відповідність із вимогами будівельних норм. Термін виконання робіт - 2008-2009 роки.

Орієнтовна вартість відновлювальних робіт, за попередніми підрахунками, становить понад 435 млн. грн.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини