Луценко - активістам: Розкриття нападів - не заводський конвеєр

27.09.2018, 14:33
Луценко - активістам: Розкриття нападів - не заводський конвеєр - Фото
Юрий Луценко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Генпрокурор підкреслив, що також "провина лежить на атмосфері тотальної ненависті до влади, яку сіє частина активістів"

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що "практично по всім резонансним випадкам" нападів на громадських активістів встановлено виконавців. Про це сказав сьогодні на брифінгу.

"Чи можемо ми встановити замовників - покаже час. Тому що тільки хтось, лежачи на дивані, може вважати, що вже давно все ясно - хто замовив, з ким змовився і чому і коли побив", - зазначив Луценко, додавши, що "розкриття злочинів - це не заводський конвеєр".

На думку Луценка, вина в цій ситуації лежить не тільки на бандитських елементах, не тільки на неякісній роботі правоохоронних органів, а й на атмосфері тотальної ненависті до влади, яку сіє частина громадських активістів.

"Сьогоднішню акцію під Адміністрацією президента я розглядаю як елемент продовження саме такої політики: влада апріорі винна, навіть якщо затримуються виконавці, навіть якщо стає зрозумілим, що в Сумах, наприклад, вбивство точно не було пов'язано з громадською активністю убитого і т.д. З На мій погляд, потрібно всім сторонам зупинитися і почати співпрацювати", - сказав він.

Тільки каральними методами, зазначив він, "привести Україну в кожне місто нашої держави" не вийде.

"Треба сподіватися не стільки на каральні методи, скільки на методи пропаганди, методи любові, методи поваги до кожного міста і громадянина", - сказав він.

22 вересня 2018 року в Одесі стріляли в місцевого активіста Олега Михайлика. Поліція кваліфікувала напад як замах на вбивство. Для розслідування створено посилену слідчо-оперативну групу, підключилося СБУ.

Читайте також: "Ми у відчаї": що відбувається з активістами в Одесі

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов