RU

Луганськ відправив караван з необхідним вантажем для західних областей

30.07.2008, 14:46

Напередодні відправилися перші 8 "КамАЗів" з Луганська з необхідними продуктами харчування, питною водою та одягом для потерпілих від повені в Західній Україні. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі народного депутата від БЮТ Наталі Королівської.

Перша колона у складі 8 вантажівок доправить 50 тонн гуманітарної допомоги для потерпілих від стихії мешканців західних областей. "Вантаж складатиметься насамперед із найнеобхіднішого - це борошно, цукор, різні крупи, питна вода, а також окремим транспортом ми веземо заморожене куряче м'ясо та заморожені напівфабрикати", - говорить ініціатор акції Н. Королівська.

У благодійній акції взяли участь провідні луганські товаровиробники - "Укрптиця", "Агротон", "Луганськмлин", "Мілам" тощо. Також до допомоги приєдналися кілька вугільних об'єднань - "Свердловантрацит", "Ровенькиантрацит" і "Луганськвугілля". Низка організацій ухвалили рішення запросити дітей із потерпілих районів Західної України до своїх оздоровчих установ.

За словами народного депутата, Луганщина не залишилася байдужою, перша колона машин вже відправляється, також планується відправка ще кількох автопоїздів допомоги для Західної України.

Нагадаємо, що на базі громадських приймалень Н. Корольовської на Луганщині створено оперативні штаби з надання допомоги потерпілим від повені.

Досьє на Наталю Королівську >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини