RU

Луганчанин 18 годин дрейфував на матраці у відкритому морі

17.08.2010, 14:39

25-річний житель Луганської області 18 годин дрейфував на матраці у відкритому морі, і тільки вчора близько 19:00 був доставлений на берег в Бердянську. Рятувальною операцією керував капітан риболовецького судна "Ураган" Олег Іщенко.

Як повідомляє прес-служба Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій, у ході слідства з'ясувалося, що близько 10 ранку у морі на відстані 21 кілометра від берега рибаки помітили чоловіка на матраці і підняли його на борт.

Напередодні, 15 серпня, в районі міського пляжу N3 друзі відпочивали біля моря. Після 17 годин вони взяли матрац розміром 1,5 х 2,2 м і пішли плавати. Але вітер підхопив його і почав відносити у відкрите море. На відстані близько 300 метрів від берега вони почали подавати сигнали про допомогу, але їх не помітили. Молоді люди вирішили самостійно вибиратися на сушу. На відстані 500 метрів від берега один з чоловіків, 24-річний луганчанин, випадково впав у воду і самостійно не зміг підпливти до матрацу. Його тіло ще не знайдено.

Другий чоловік продовжував дрейфувати у відкритому морі, доки наступного дня його не знайшли рибалки. Врятованого доставили на берег.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини