Копачі бурштину пошкодили 300 метрів залізничного полотна

02.03.2017, 12:51
Копачі бурштину пошкодили 300 метрів залізничного полотна - Фото
Фото: uz.gov.ua

На місці інциденту працюють понад 100 копачів і 10 мотопомп. 300 метрів земляного полотна шляху промиті водяними насосами через кожні 15-20 метрів

Сторонні особи продовжують добувати бурштин на території Клесівського кар'єру, який входить в сферу управління філії Центр управління промисловістю ПАТ Укрзалізниця. В результаті дій зловмисників вже пошкоджено 300 метрів залізничної під'їзної колії до кар'єру. Про це  повідомляє прес-служба Укрзалініці.

За оперативною інформацією Департаменту безпеки ВАТ Укрзалізниці, станом на ранок 2 березня на місці інциденту знаходиться більше 100 сторонніх осіб і працює 10 мотопомп. 300 метрів земляного полотна шляху промиті водяними насосами через кожні 15-20 метрів. Сам кар'єр не захоплено, він знаходиться під контролем залізниці.

Вчора, 1 березня, сторонні особи почали добувати бурштин уздовж під'їзної колії до Клесівського кар'єру. В результаті цього пошкоджено під'їзні шляхи до кар'єру. На місце видобутку бурштину прибули співробітники поліції, але їх зустріла озброєна група з майже 400 осіб. Частина з них перешкоджала доступу до місця інциденту поліції і працівникам залізниці.

Про зазначений інцидент також повідомлено до Служби безпеки України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования