RU

Концерн Стирол виплатить по 1 млн.грн. сім'ям загиблих

07.08.2013, 16:06
Концерн Стирол виплатить по 1 млн.грн. сім'ям загиблих - Фото
Фото: mns.gov.ua
Концерн Стирол виділить 5 мільйонів гривень в якості допомоги сім'ям п'яти співробітників підприємства, які трагічно загиблих в результаті викиду аміаку 6 серпня.

Як повідомляє прес-служба компанії, компенсація буде перерахована протягом одного тижня. Підприємство також візьме на себе виплату всіх пов'язаних з цією компенсацією податків.

Крім цього, концерн Стирол в повному обсязі оплатить лікування і реабілітацію всіх постраждалих співробітників, а також надасть їм матеріальну допомогу. Розмір цієї допомоги буде визначати спеціально створена на підприємстві комісія, яка враховуватиме як медичні показання, так і соціальне становище співробітників. Підприємство також виділить кошти на оплату навчання дітей постраждалих працівників у професійних та вищих навчальних закладах.

Нагадаємо, власник Стиролу мільярдер Дмитро Фірташ сьогодні заявив, що що вибух на його хімічному заводі стався через зношування конструкцій.

6 серпня  під час викиду аміаку на Горлівському хімічному заводі Стирол загинули п'ять осіб, і ще 22 постраждалих опинилися в лікарні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини