RU

Холера в Маріуполі: заборонили ловити рибу, купатися і чекають міністра

30.05.2011, 17:35
Холера в Маріуполі: заборонили ловити рибу, купатися і чекають міністра - Фото
2593295ba663f9feb2933939c15a547c.jpg

Холера в Маріуполі: заборонили ловити рибу, купатися і чекають міністра
За дорученням Президента України Віктора Януковича і Прем'єр-міністра Миколи Азарова Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко терміново вирушив до Маріуполя для з'ясування ситуації, що склалася в місті із захворюванням холерним вібріоном.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Міністерства охорони здоров'я, в Маріуполі зареєстровано три випадки гострої кишкової інфекції, спричинені холерним вібріоном. Дослідження проводилося в лабораторії особливо небезпечних інфекцій Донецької області. Усіх хворих шпиталізовано до інфекційної лікарні.

Наразі, стан здоров'я 2-х хворих задовільний, ще у однієї людини спостерігається гостра ниркоподібна недостатність. "Сьогодні Держсанепідслужба робить все можливе, щоб запобігти поширенню інфекції. При Державній санітарно-епідеміологічній службі створено оперативний штаб, який займається цією ситуацією і своєчасним висвітленням подій в ЗМІ. Ситуація перебуває під контролем", - наголосив головний державний санітарний лікар України Сергій Риженко.

Крім того, в Маріуполі вже введено заборону на купання в морі, а також на рибалку і продаж риби на ринках. "Насамперед заборона на купання стосується дітей. Санепідемстанція також доручила місцевим органам влади забезпечити жителів якісною водою", - повідомив С.Риженко. За його словами, при дотриманні всіх необхідних правил гігієни захворювання можна уникнути. Насамперед медики радять частіше мити руки і вживати якісну питну воду.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини