Кабмін відкрив валютний рахунок для потерпілих під час стихії

30.07.2008, 12:19

Кабінет Міністрів на своєму засіданні ухвалив рішення про відкриття валютного рахунку для допомоги потерпілим під час стихії. Про це повідомив на брифінгу після закінчення засідання у середу перший заступник Міністра праці та соціальної політики Павло...

Кабінет Міністрів на своєму засіданні ухвалив рішення про відкриття валютного рахунку для допомоги потерпілим під час стихії. Про це повідомив на брифінгу після закінчення засідання у середу перший заступник Міністра праці та соціальної політики Павло Розенко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, П. Розенко зауважив, що на цей рахунок перераховуватимуться кошти з-за кордону у валюті. Також заступник міністра нагадав, що в понеділок у Міністерстві праці та соціальної політики було відкрито єдиний урядовий рахунок для надходження коштів потерпілим від стихії. П. Розенко зазначив, що персональну відповідальність і контроль над використання коштів із цього рахунку несе спеціальна робоча група на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?