RU

Кабмін доручив спецслужбам створити комісію з порятунку українських моряків

05.05.2009, 11:28

Кабінет Міністрів України доручив створити оперативний штаб із порятунку українських моряків. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів, О.Турчинов доручив Службі зовнішньої розвідки, Військовій розвідці, Службі безпеки та іншим силовим структурам разом з Міністерством транспорту і Міністерством закордонних справ створити оперативний штаб із вивчення ситуації і створення плану заходів необхідних для порятунку 24 українських моряків, що перебувають у полоні в сомалійських піратів на судні "Аріана".

Нагадаємо, днями представники НАТО і міжнародних судноплавних організацій повідомили, що сомалійські пірати захопили грецьке вантажне судно "Аріана", на борту якого 24 громадяни України. Крім того, сомалійські пірати в Аденській затоці захопили ще одне українське судно. Водночас, за словами редактора журналу "Морський бюлетень - Совфрахт" Михайла Войтенка, над екіпажем захопленого піратами німецького судна "Ганза Ставангер", в складі якого є двоє українців, нависла загроза штурму німецькими спецназівцями.

Надзвичайні ситуації: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини