RU

Кількість шпиталізованих на Прикарпатті дітей зросла до 17

17.07.2008, 11:06

Протягом 13-16 липня з дитячого санаторію "Дружба" села Новоселиця Долинського району Івано-Франківської області до центральної районної лікарні з попереднім діагнозом "ентероколіт" госпіталізовано 17 дітей 1994-2000 років народження.

Як повідомляє прес-служба МНС України, зафіксована хвороба легкого ступеня важкості. У осередку захворювання фахівцями районної СЕС проводиться комплекс санітарно-протиепідемічних заходів. Ситуація перебуває під контролем Головного облуправління МНС.

Нагадаємо, спочатку 7 дітей з вказаного санаторію було госпіталізовано з підозрою на отруєння. Вони скаржилися на головний біль, запаморочення та високу температуру.

Ентероколіт - одночасне запалення тонкої та товстої кишок. Хворобу можуть спричинити бактеріальні та вірусні інфекції (дизентерія, токсикоінфекції, коліпатогенна флора, ентеровіруси, ротовіруси тощо). Крім інфекцій, мають значення різні порушення у дієті, важкозасвоювана їжа, зловживання прянощами, приправами, несприйняття окремих продуктів харчування (молоко та молочні продукти, шоколад, яйця, цитрусові), алергія на харчові продукти, ягоди, гіповітамінози, білкове голодування, гельмінтози.

Детальніше про резонансні події >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини