RU

Жінки-інкубатори: новий вид торгівлі людьми в Україні - Луценко

16.07.2018, 17:07
Жінки-інкубатори: новий вид торгівлі людьми в Україні - Луценко - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Україна перетворилася на один із центрів комерційного сурогатного материнства - бізнесу, який мало врегульований в Україні. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко, передає Укрінформ.

За словами Луценка, загострення проблеми протиправного використання жінок з малозабезпечених українських сімей пов'язано з тим, що влада Індії прийняла рішення про заборону комерційного сурогатного материнства. І центр такої діяльності перемістився. І зараз Україна стала одним з найбільших операторів цього маловрегульованого бізнесу.

У той же час генпрокурор зазначив, що останнім часом ситуація з протидією злочинам, пов'язаним з торгівлею людьми, в Україні значно покращилася.

За інформацією генпрокурора, в минулому році правоохоронні органи повідомили втричі більше підозр особам, які з метою сексуальної експлуатації позбавляли свободи інших людей. Також вдалося виявити в 3,5 рази більше постраждалих.

В результаті, за словами Луценка, Україна вийшла з небезпечної червоної зони неефективної діяльності за цими показниками.

4 липня в Херсоні затримали 26-річну жінку за підозрою в спробі продажу тримісячного сина. Вона планувала продати дитину за 210 тис. Ггрн і купити будинок.

20 червня співробітники підрозділу по боротьбі з торгівлею людьми в Хмельницькому затримали матір, яка продавала двох дітей.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини