RU

Іноземець через Україну намагався вивезти в РФ скрипку Страдіварі

17.05.2018, 12:09
Іноземець через Україну намагався вивезти в РФ скрипку Страдіварі - Фото
Фото: dpsu.gov.ua

У Сумській області співробітники прикордонної та митної служби попередили спробу вивезення скрипки Страдіварі. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

У зоні митного контролю митного поста Бачівськ Сумської митниці ДФС заїхав Мерседес під керуванням громадянина Молдови. Він прямував в РФ, вибравши форму митного контролю "зелений коридор".

"При проведенні митного контролю в задньому відділенні автомобіля під особистими речами виявлена ​​скрипка з написом всередині "Antonius Stradivarius faciebat anno 1719", телефонний апарат з написом "Osterreichische Telefon - Fabrik A.G. vorm. J. Berliner Wein, XIII / 1", ікона з образом Святого Спиридона, книги з написом "Giannetto"1870 і "Pompei as it was and as it is by Bagot Molesworth MA"1904 року, в середині якої знаходилися 23 паперові банкноти до 1960 року випуску, також поштова марка 1973 року", - відзначили в прес-службі.

Ці предмети обмежені в переміщенні через митний кордон України.

Зараз всі предмети вилучені для подальшої експертизи та прийняття правового рішення.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 483 Митного кодексу.

17 травня 2017 року прикордонники контрольно-пропускного пункту Мар'їнка в автомобілі водія виявили старовинну скрипку Страдіварі.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини