RU

Хай покажуть того, хто знав про вторгнення до 24 серпня - Муженко

28.08.2018, 12:57
Хай покажуть того, хто знав про вторгнення до 24 серпня - Муженко - Фото
Віктор Муженко (фото - прес-служба Міноборони)

Генштаб ЗСУ в серпневі дні 2014 року, коли частини російської армії вторгалися на схід України, що в підсумку призвело до Іловайської трагедії і сильного переформатування театру військових дій, не володів розвідданими достатньої достовірності про інтервенцію ВС РФ. Про це в інтерв'ю повідомив начальник Генштабу Віктор Муженко, виклавши його фрагмент у себе в Facebook.

За його словами, "хто б що не заявляв", але на той час особисто він "не бачив жодного супутникового або аерознімка", який давав би військовому керівництву повне розуміння того, що відбувається на території України в прикордонні або з того боку кордону.

"У мене такої інформації не було. Була купа інформації, яка приходила .. були такі (товсті) стопки паперові... Але ніхто не міг чітко пояснити - це реально достовірна інформація, інформація з певним рівнем достовірності (або сумнівності), або це взагалі елемент дезінформації ", - пояснив він.

Спецпроект LIGA.net: Смертний шлях 93-ї бригади

За словами Муженка, Росія в той час проводила масштабну дезинформаційну операцію - "це 100%, і ми це розуміли". Приблизно 90% і більше даних, які надходили, бу зазначає НГШ, дезінформацією, і не знаходили реального підтвердження.

"Тому дуже важко було визначитися... І якщо хтось говорить про те, що хтось (точно) знав до 24 серпня, або до 25-го, або навіть до 20-го числа, що буде вторгнення масштабне російських військ, нехай мені покажуть цю людину, яка це знала, і чому тоді, коли цей хтось знав, ми про це не знали саме з відповідним ступенем достовірності", - підкреслив начальник Генштабу.

Читайте також: Муженко: У серпні 2014 Іловайськ не мав стратегічного значення

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини