RU

ГУР: Російське командування прибирає ватажків бойовиків в Донбасі

02.08.2017, 12:17
ГУР: Російське командування прибирає ватажків бойовиків в Донбасі - Фото
Фото: EPA
Представниками Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ за результатами перевірок підрозділів бойовиків терористичних організацій ЛНР/ДНР надані звіти командуванню ЗС РФ, в яких констатується невідповідність займаним посадам офіцерів ланки "командир батальйону - командир взводу" з числа місцевих найманців за професійними, діловими і морально-психологічними якостями. У зв'язку з цим, рекомендується здійснити заміну зазначеної категорії кадровими офіцерами ЗС РФ. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони в Facebook.

"З метою підготовки "правової основи" для реалізації зазначених заходів представниками ФСБ РФ активізовані оперативно-розшукові дії, спрямовані на підготовку компромату на командирів з числа місцевих жителів і проведення превентивних дій по недопущенню формування і поширення протестних настроїв серед особового складу, пов'язаних з "кадровими змінами", - відзначили в розвідці.

За даними ГУР, до 2 серпня російським окупаційним командуванням вже зміщені зі своїх постів три ватажка підрозділів бойовиків з Донецька і Новоазовська.

Раніше повідомлялося, що в Донбас їдуть снайпери з Ростовської області і батальйон з Чечні.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.



Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини