ГУР: Бойовики масово пишуть рапорти про звільнення

31.05.2017, 14:02
ГУР: Бойовики масово пишуть рапорти про звільнення - Фото
Фото: EPA

У підрозділах бойовиків терористичних організацій ДНР/ЛНР продовжує зростати кількість правопорушень, які призводять до втрат особового складу, зброї та боєприпасів. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони в Facebook.

"30 травня отримали поранення бойовики "мотострілецької бригади" через порушення правил техніки безпеки під час розвантаження боєприпасів. З одного зі складів зберігання зброї 1 АК викрадені автомати АК-74", - повідомили в розвідці.

За даними розвідки, на кінець травня в підрозділах окупаційних військ зросла кількість бойовиків, які подають рапорти на дострокове розірвання контрактів внаслідок невдоволення низьким рівнем грошового забезпечення та зневажливим ставленням до них з боку ватажків (кадрових військовослужбовців ЗС РФ).

"Звільнитися намагаються бойовики ланки "рядовий - сержант", а також "молодші офіцери", в першу чергу ті, які були завербовані з місцевого населення", - повідомляє ГУР.

За даними розвідки, в "морській піхоті" (Новоазовськ) 15 бойовиків з числа зазначених категорій подали рапорти на звільнення і, чекаючи рішення, відмовляються повертатися на передові позиції або виконувати інші завдання, що стосуються виконання бойових завдань.

Раніше сьогодні повідомлялося, що агенти ФСБ РФ в Донбасі продовжує вести активну роботу по залученню бойовиків терористичної організації ЛНР з числа місцевих жителів до участі у військовому конфлікті на території Сирії.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского