RU

ГПУ цікавить, чому на Стиролі затримали інформацію про аварію

07.08.2013, 17:11
ГПУ цікавить, чому на Стиролі затримали інформацію про аварію - Фото
Вибух на заводі стався через розрив аміакопроводу (фото - mns.gov.ua)
Генеральна прокуратура розглядає три версії аварії на хімічному заводі Стирол в Горлівці, в результаті якого загинули п'ять осіб і ще 22 постраждалих потрапили до лікарні. Про це заявив заступник генпрокурора Анатолій Пришко.

"Серед версій про причини аварії розглядаються наступні: порушення правил експлуатації обладнання, в тому числі вміст його в неналежному стані; халатність обслуговуючого персоналу при дотриманні технологічного процесу, порушення правил безпеки у тому числі при проведенні ремонтних робіт", - сказав Пришко, слова якого наводить прес-служба генпрокуратури.

Генеральна прокуратура також з'ясовує чому керівництво Стиролу оперативно не повідомило про надзвичайну ситуацію на заводі і деякий час приховувало інформацію.

Нагадаємо, власник Стиролу мільярдер Дмитро Фірташ сьогодні заявив, що що вибух на його хімічному заводі стався через зношування конструкцій.

6 серпня під час викиду аміаку на Горлівському хімічному заводі Стирол загинули п'ять осіб, і ще 22 постраждалих опинилися в лікарні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини