RU

Голова МВС дає 100%, що стрілець з "Каравану" - Мазурок

10.10.2012, 10:34
Голова МВС дає 100%, що стрілець з
Фото: mil.gov.ua
Міліція продовжує пошуки Ярослава Мазурка по всій території України. Про це розповів сьогодні журналістам міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.

Захарченко запевнив, що у МВС є повна впевненість, що злочин в "Каравані" скоїв саме Мазурок. "Пам'ятаєте, я першу заяву робив, що у нас є підозрюваний і ми проводимо низку експертиз, в тому числі експертизу ДНК, експертизу за відбитками пальців та інші. Після їх проведення, експерти зробили висновки стовідсоткові, що це саме та людина", - сказав він.

Міністр уточнив, що біологічний матеріал для експертизи ДНК був узятий на місці події і зіставлений з ДНК родичів.

У той же час, Захарченко запевнив, що правоохоронці не надають ніякого тиску на родичів. "У зв'язку з чим ми будемо їх переслідувати? Правоохоронні органи ніякого тиску не чинять на родичів. Вони були допитані відповідно до закону", - сказав він.

Разом з тим, міністр не підтвердив інформацію, що Мазурок залишив територію України, він уточнив, що розшук проводиться по території нашої країни. "У цілому по державі оголошено розшук. Якщо у нас буде інформація, що ця людина зникла і виїхала в іншу державу, він буде оголошений через Інтерпол в міждержавний розшук", - сказав Захарченко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини