RU

Газ в харківській школі розпорошив учень - Гриневич

22.05.2018, 17:54
Газ в харківській школі розпорошив учень - Гриневич - Фото
Лілія Гриневич (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Газ з балончика в харківській школі розпорошив один з учнів. Про це сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич, передає Укрінформ.

Гриневич повідомила, що евакуацію зі школи було відразу організовано і здійснено. Дітей, яким стало погано, негайно відвезли до лікарні. Зараз всі діти в нормальному стані, є проблеми у одного хлопчика, але і його стан вже покращується, хоча поки він повинен залишатися в лікарні.

Міністр освіти зазначила, що випадок, який стався 8 травня на лінійці в черкаській школі, дуже схожий на сьогоднішній. На думку Гриневич, це свідчить про поширення ідеї про те, як зривати навчальний процес. Діти, які це роблять, часто не розуміють, якої шкоди можуть завдати іншим дітям.

22 травня в результаті отруєння дітей в харківській школі №3 невідомим газом троє дітей потрапили в реанімацію в стані середньої тяжкості, ще один - у важкому.

8 травня 2018 року на лінійці в черкаській школі №8 у учнів погіршилося самопочуття, вони почали втрачати свідомість з невідомої причини. Госпіталізували 53 учня і чотирьох вчителів. Пізніше в лікарні потрапили ще двоє дітей з цієї школи. Причини отруєння досі не встановлено.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини