RU

Гірників на шахті "Новодержинська" обіцяють врятувати до кінця дня

06.05.2009, 17:00

До кінця сьогоднішнього дня роботи із звільнення з підземного полону гірників шахти "Новодзержинська" повинні закінчитися. Про це заявив голова профспілки працівників вугільної промисловості (ППВП - входить до складу Федерації профспілок України) Віктор Турманов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Федерації профспілок України, В.Турманов відзначив: "Ми чекаємо, що роботи із порятунку дев'ятьох гірників, які зараз перебувають під завалами шахти "Новодзержинська", буде завершено сьогодні ввечері. На сьогодні рятувальна бригада пройшла 39,2 з 60-ти метрів завалу. Щогодини забійники проходять близько 1,8 метра завалу". Усього в пошукових роботах введено, за його словами, в дію 70 забійників.

Також В.Турманов наголосив, що говорити про причини аварії сьогодні передчасно. "Зараз головна наша задача полягає в тому, щоб якнайшвидше пройти цей завал і врятувати людей. Тільки потім експертна комісія буде здійснювати аналіз причин аварії", - відзначив голова ППВП. При цьому він запевнив, що Федерація профспілок України і ППВП будуть відстежувати ситуацію і докладуть усіх сил для того, щоб винних в аварії було покарано.

Нагадаємо, 4 травня о 15:50 на ДП "Шахта Новодзержинська" під час ведення робіт із виймання вугілля на дільниці N71 на глибині 585 метрів сталося обвалення порід покрівлі в лаві і на відкатному штреку цієї лави. Під час обвалення породи на ділянці працювало 14 гірників, п'ятеро з яких вийшли на поверхню самостійно і без пошкоджень.

Надзвичайні ситуації: добірка новин>>>
Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини