RU

Фірташ назвав причиною вибуху на заводі Стирол знос металу

07.08.2013, 15:32
Фірташ назвав причиною вибуху на заводі Стирол знос металу - Фото
Дмитро Фірташ
Власник хімічного заводу Стирол мільярдер Дмитро Фірташ вважає, що причиною аварії, що трапилася 6 серпня, був не людський фактор, а знос металоконструкцій.

"Для нас питання безпеки завжди було основним. З 3 мільярдів гривень, які ми вклали за останні три роки в наші хімічні підприємства, більше 30% - це вкладення в безпеку. Учора наш колектив спрацював правильно і в унісон. Проте, самі підприємства старі, тому, вже сьогодні стала очевидною необхідність переглядати і посилювати відповідні обов'язкові інструкції і регламенти для хімічної галузі", - сказав Фірташ, слова якого наводить прес-служба компанії.

Він також зазначив, що досягнутий істотний прогрес у розслідуванні причин аварії, але утримався від оголошення подробиць до того, як стануть відомі результати роботи офіційної комісії. На даний момент керівництво "Стиролу" щільно співпрацює з правоохоронними органами над розслідуванням аварії та надає їм всю необхідну інформацію.

Нагадаємо, 6 серпня 
під час викиду аміаку на Горлівському хімічному заводі Стирол загинули п'ять осіб, і ще 22 постраждалих опинилися в лікарні.

Досьє на Дмитра Фірташа
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини