RU

Електрика в Криму зникла через аварію - ДТЕК

24.03.2014, 10:50
Електрика в Криму зникла через аварію - ДТЕК - Фото
Фото: ЕРА
Графік аварійних відключень електроенергії на кримському півострові був введений після аварійного дефекту лінії електропередач "Каховка - Островська". Відповідне розпорядження віддав в неділю, 23 березня, диспетчер Кримської електроенергетичної системи, повідомляє прес-служба ДТЕК Крименерго.

"23 березня після 14:00 в результаті аварійного дефекту виведена в ремонт лінія електропередач 330 кВ "Каховка - Островська" (власність державного підприємства НЕК Укренерго). У зв'язку з технічними проблемами о 19:40 диспетчер Кримської електроенергетичної системи (НЕК Укренерго) віддав розпорядження ДТЕК Крименерго про тимчасове введенні графіка аварійних відключень в повному обсязі", - йдеться в повідомленні.

За інформацією компанії, ремонту також вимагає високовольтна лінія "Мелітополь - Джанкой", в якій також виявлений аварійний дефект. "Ми приносимо свої вибачення і сподіваємося, що НЕК Укренерго зможе в максимально швидкі строки відновити дві магістральні лінії електропередач, що забезпечують електропостачання півострова", - сказав генеральний директор ДТЕК Крименерго Едуард Соколовський.

У Крименерго також пояснили, що "зниження потужності на півострові... обумовлено необхідністю не допустити розвитку системних аварій і перешкодити виходу з ладу електромережевого обладнання".

Нагадаємо, більшість міст на території Автономної республіки Крим станом на 6 ранку понеділка мають проблеми з енергозабезпеченням. Перебої з електрикою спостерігаються в Сімферополі,  Ялті, Алушті, Сімеїзі, Керчі та інших містах. Самопроголошена кримська влада вустами віце-прем'єра Рустама Теміргалієва заявила, що українська постачальна компанія Укренерго вдвічі знизила обсяг електроенергії, що поставляється до Криму.

ДТЕК - найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК - Максим Тимченко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини