RU

Дружина Мазурка наполягає, що на відео не її чоловік, - адвокат

17.10.2012, 09:31
Дружина Мазурка наполягає, що на відео не її чоловік, - адвокат - Фото
Фото: vk.com
Дружина підозрюваного в розстрілі охоронців в "Каравані" Людмила Мазурок стверджує, що чоловік на відео і її чоловік - дві різні людини, - передає газета Сегодня.

Зараз Людмила та неповнолітня дочка Ярослава Мазурка Таня живуть у страху. Дочка, за словами адвоката Лаврентія Кухалейшвілі, змушена перейти на індивідуальне навчання вдома, а дружина боїться навіть вийти на роботу. Правда, на сторінці доньки Мазурка в соцмережах подруги організували підтримку - розмістили шкільні фото в обнімку з Танею і написали: "Пам'ятай, що ми з тобою". У школі-інтернаті, яку закінчила в цьому році Тетяна, в холі висить фото підозрюваного Мазурка. А на стенді поряд - фото зі шкільного життя, де дівчинка виступає на святах. Цю історію тут всі знають, а до директора вчора прийшла міліція.

Сам адвокат наполягає на тому, що у версії міліції про причетність Ярослава Мазурка до вбивства є декілька нестиковок. "Моя клієнтка стверджує, що людина на відео з "Каравану" і її чоловік - це різні люди. Сама міліція казала, що підозрюваному 25-30 років, а Ярославу 38 років. На відеозапису розстрілу пропадає 20 секунд запису. Питання: що робилося в цей час? Дії стрільця дуже професійні. Але Ярослав в армії не служив, не має спецпідготовки. У нього хронічний поліартрит, це захворювання суглобів. Були моменти, коли він не міг піднятися з ліжка. Твердження, що він служив в Узбекистані - неправда. Він 74 року народження, в армію його б брали в 1992 році, вже тоді він не міг служити за межами України ", - говорить Кухалейшвілі.

Також адвокат звертає увагу, що за пару днів провести експертизу ДНК неможливо - на це потрібно 2-4 тижні. "А біологічний матеріал для аналізу з квартири Мазурка взяли на наступний день після заяви міністра про те, що стріляв Мазурок. І обшук провели на наступний день. Що вони могли вилучити на місці злочину теж незрозуміло. Там не залишилося його слідів крові, а кепку, як випливає з відео, злочинець тільки що купив в магазині. Там і волосся-то могло не залишитися ", - говорить адвокат.

У день вбивства в "Каравані" Ярослав Мазурок, за словами адвоката, повернувся з роботи (він працював штукатуром) близько 21:00. "Дружина каже, що він вів себе, як звичайно, повечеряв, пограв в шахи на комп'ютері. Погодився на наступний ранок з'їздити за молоком до тітки на лівий берег. Вранці коли Людмила прокинулася, його вже не було, а молоко стояло в холодильнику. Мобільний теж залишився в квартирі. Дзвонила його мама, і Людмила залишила чоловікові записку з проханням передзвонити їй. Мама говорила з ним 27-го, і нічого підозрілого не помітила. З тих пір дружина його не бачила, і де він не знає ", - говорить адвокат.

Також Кухалейшвілі впевнений, що земляки з Кам'янки-Бузької могли просто не впізнати Ярослава - він там не живе вже 17 років, за ці роки він сильно змінився, а приїжджав в гості рідко.

Одна з версій захисту - Ярослав став жертвою лобіювання закону про охоронні фірми. "Йде лобіювання інтересів приватних охоронних фірм в плані надання права на носіння зброї. У нас в Україні 5 тисяч охоронних фірм, які зацікавлені в цьому. Поки тільки ДСО мала право на носіння зброї, але її послуги дорого коштують. А ось тепер приватникам дозволять носити зброю, і ринок буде перерозподілений. Цілком могли розіграти такий спектакль, щоб довести, що охоронцям зброя необхідна. На відео ніде немає запису, що ця людина кладе флешку в кишеню. Так, крутить її в руках, але не кладе в кишеню. Він ще й дивиться прямо в камеру. Після оплати в касі він виходить і зупиняється, чекає. Чого може чекати людина, яка щось вкрала, та ще з пістолетом за пазухою? Тут занадто багато нестиковок", - говорить адвокат. У міліції ж запевняють, що це неправда. А щоб зняти всі питання, кажуть у МВС, треба для початку знайти Мазурка.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини