RU

Дівчинка, якій вдалося вижити в авіакатастрофі, розповіла про аварію "A310"

02.07.2009, 10:24

Французька дівчинка, якій вдалося вижити у катастрофі літака авіакомпанії "Yemenia Airways", що розбився поблизу Коморських островів в Індійському океані, розповіла, що вона впала в океан і могла спостерігати за тим, як літак тоне.

За інформацією Бі-бі-сі, 12-річна Бая Бакарі сказала своєму батькові в лікарні Ємена, що, опинившись у воді, вона почула навколо себе голоси, проте нікого не побачила. "Я побачила, як літак тоне. Я була в темряві і нікого не бачила. Крім того, я погано плаваю, тому я вхопилася за щось, але не знаю, що це було", - сказала дівчинка.

"Вона дівчинка дуже скромна, і я ніколи не думав, що з нею може трапитися щось подібне", - сказав батько дівчинки.

Бакарі згадує, як він попрощався з дружиною і дочкою в аеропорту перед їхнім вильотом на Коморські острови. "Я поцілував їх обох, потім дружина повернулася, подивилася на мене і помахала рукою, а дочка - вона не махала. Це був останній раз, коли я бачив свою дружину живою. Я сподіваюся, що свою дочку я побачу, але дружину я бачив тоді востаннє", - сказав він.

Французькі представники у Мороні похвалили дівчинку за мужність і назвали її порятунок "справжнім дивом". "Вона дуже мужня дівчинка. Вона виявила виняткову фізичну стійкість і силу духу", - сказав французький міністр Ален Жуанде.

Як розповів дядько дівчинки Алі Абду, який відвідав її в лікарні в Мороні, вона ще не знає про те, що її мати загинула. "Вона у свідомості, розмовляє, вона в порядку. Вона навіть жартувала, і ми разом сміялися", - сказав він. "Це просто чудо. Це була рука Бога", - додав А.Абду.

Нагадаємо, лайнер "Airbus А310" виконував рейс з столиці Ємена Сані у столицю Коморських островів Мороні, але впав в Індійський океан. На борту повітряного судна було 153 людини. В авіакатастрофі вижила 14-річна дівчинка і, за непідтвердженими даними, командир екіпажу.

Надзвичайні ситуації: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини