RU

Близько 100 машин зіткнулися під Парижем через ожеледь

30.12.2008, 13:48

Через найсильнішу ожеледь близько 100 автомобілів зіткнулися сьогодні на південь від Парижа. В результаті практично припинився рух по головній автостраді А-6, що веде до Парижа з центру і півдня країни.

Як передає канал "Вести", на в'їзді з цього автошляху до Париж сталося одночасне зіткнення 60 машин - ніхто з пасажирів не постраждав.

Багато вулиць Парижа напівпорожні - десятки тисяч автомашини не змогли потрапити у столицю у головних напрямах. Зараз радіостанції країни передають постійні попередження водіям. Парижанам рекомендують не їздити на машині в аеропорт Орлі. Автобуси у зоні півдня Парижа і його передмістя сьогодні не вийшли з парків.


Вісім автомашин зіткнулися одночасно у департаменті Івелін, далі на захід Парижу. Рух автострадою А-13, що з'єднує столицю з атлантичним узбережжям значно утруднено. З 10 ранку повністю і на невизначений час закрито сусідню велику трасу А-10 - там зіткнулися декілька важких вантажних машин.

Ожеледь в країні та її столиці спричинена сильними дощами, які пройшли вночі по всій території Франції при мінусовій температурі на ґрунті. Метеослужба ввела оранжевий рівень небезпеки для 28 департаментів - в основному розташованих на північний схід від столиці. За останніми даними кількість зіткнень машин там постійно зростає. Метеопрогноз передбачає сніг, дощі і ожеледь на всій території Франції як мінімум до 10 ранку завтрашнього дня.

Погода: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини