RU

Балога звільнив начальника МНС в Коростені після побиття дитини

23.07.2012, 15:11
Балога звільнив начальника МНС в Коростені після побиття дитини - Фото
Сергій Рудзик
Як повідомляє прес-служба МНС, міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога звільнив начальника територіального відділення МНС у Коростені Житомирської області Сергія Рудзіка за порушення дисциплінарного статуту служби цивільного захисту.

"У зв'язку з порушенням підполковником служби цивільного захисту Рудзіком С.Б. вимог статті 4 Дисциплінарного статуту служби цивільного захисту, якою визначено, що особа рядового і начальницького складу зобов'язане з гідністю і честю поводитися в позаслужбовий час, утримуватися від порушень громадського порядку, що останнім не було дотримано й призвело до резонансних наслідків, застосувати до підполковника служби цивільного захисту Рудзіку Сергію Болеславовичу дисциплінарне покарання у вигляді звільнення зі служби у зв'язку із систематичним невиконанням умов контракту відповідно до статті 68 Дисциплінарного статуту служби цивільного захисту", - сказано в наказі голови МНС.

Нагадаємо, в прокуратуру міста Коростень надійшла заява інваліда-чорнобильця Володимира Кисилевича, що його 9-річного сина у дворі багатоповерхового будинку побила Олена Рудзік - дружина начальника територіального відділення МНС міста Коростень Рудзіка. Згідно з інформацією, "поки Рудзік кидала дитини об асфальт, її чоловік бив самого Кисилевича". Батько хлопчика розповів, що за місяць до події Рудзіки попереджали його сина - "якщо ще раз побачать дитину на дитячому майданчику - уб'ють".

18 липня прокуратура Житомирської області повідомила про порушення кримінальної справи за фактом побиття дитини-інваліда в Коростені за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.125 (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України.

"Прокуратура встановила, що мешканка Коростеня, маючи особисту неприязнь до дитини 2002 року народження, яка проживала в сусідньому будинку і посперечався з її дітьми, умисно заподіяла йому легкі тілесні ушкодження. До того ж, потерпілий є дитиною-інвалідом і постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС . Порушена щодо особи кримінальна справа для проведення досудового слідства направлена до слідчого відділу Коростенського міськвідділу УМВС України в Житомирській області ", - сказано в повідомленні прокуратури.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини