Бабченко оприлюднив "орієнтування ФСБ" на себе: фото

20.06.2018, 10:54
Бабченко оприлюднив
Аркадій Бабченко (фото - president.gov.ua)

Журналіст виклав в мережу роздруківки з фото, телефонами, мейлами, акаунтами і даними про реєстрацію

Російський журналіст Аркадій Бабченко оприлюднив документ, який він назвав "орієнтуванням ФСБ" на своє вбивство. Про це він повідомив у себе в Facebook.

"Стосовно Бабченка була проведена перевірка щодо порушення закону за статтею "заклики до масових заворушень". Відрізняється різко негативним ставленням до чинної влади і русофобськими поглядами, які постійно висловлює в інтернеті. А життя потрібно прожити так, щоб резюме за тебе писала ФСБ. В орієнтуванні на твоє вбивство", - зазначив Бабченко.

Журналіст оприлюднив в інтернеті роздруківки з фото, телефонами, мейлами, акаунтами, даними про реєстрацію, сім'ю.

В орієнтуванні йдеться, що стосовно Бабченка в Росії проводили перевірку щодо порушення закону за статтею "заклик до масових заворушень".

Фото: facebook.com/babchenkoa

29 травня 2018 року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що невідомий вистрілив в Бабченка біля його київської квартири, а журналіст нібито помер по дорозі в лікарню. На наступний день з'ясувалося, що вбивство було інсценуванням: журналіст з'явився на брифінгу СБУ/ГПУ.

Глава спецслужби Василь Грицак заявив, що реальний замах на Бабченка замовили в РФ, і для упіймання організаторів силовики пішли на інсценізацію. Один з імовірних організаторів вбивства - Борис Герман. Він заарештований на два місяці без права внесення застави.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих