RU

Азаров вимагає розплутати ланцюжок трагедій в Україні на вихідних

11.06.2012, 16:43
Азаров вимагає розплутати ланцюжок трагедій в Україні на вихідних - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр Микола Азаров вимагає розібратися в трагедіях, що сталися на вихідних в Україні, знайти і притягнути до суворої відповідальності всіх винних. Таке доручення Азаров дав сьогодні на засіданні Кабміну.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, на вихідних в Україні сталося дві трагедії, які забрали людські життя: у Київській області зазнав аварії літак з парашутистами на борту, а в Луцьку обвалилися перекриття під'їзду житлового будинку. "Потрібно не тільки з'ясувати всі обставини трагедії, а й чітко визначити їх причини. Зробити висновки, принципові висновки, щоб надалі нічого подібного не відбулося", - вважає Азаров.

Прем'єр-міністр вважає, що потрібно визначити весь ланцюжок подій, який призвіів до трагедій, залучити до суворої відповідальності всіх, хто своїми діями чи бездіяльністю допустив можливість їх виникнення. "Потрібно зробити висновки як по кримінальній, так і по адміністративній лінії. Адже проблеми, які привели до трагедії, ймовірно, виникли не за один день. Всі, хто винен, повинні понести сувору відповідальність", - сказав він.

Нагадаємо, в аварії літака L-410 загинули п'ять парашутистів, обвал під'їзду поховав під собою двох людей.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини