RU

Актор Анатолій Отраднов помер не від морозу, його отруїли

20.02.2012, 12:57
Актор Анатолій Отраднов помер не від морозу, його отруїли - Фото
Раніше була озвучена версія, що Анатолій Отраднов замерз насмерть (фото: kino-teatr.ru)
Відповідно до судово-медичних досліджень, смерть актора Анатолія Отраднова наступила в результаті комбінованого отруєння алкоголем і клозапіном, що є сильнодіючим нейролептичним препаратом. Про це повідомляє прес-служба Головного слідчого управління слідчого комітету РФ по Московській області.

30 січня 2012 Анатолій Отраднов був виявлений в несвідомому стані на вулиці в селі Челобітьево і госпіталізований в Митищинську міську лікарню. Незважаючи на надану йому медичну допомогу, в той же день він помер.

Однією з найімовірних версій загибелі Отраднова вважався серцевий напад, який наздогнав актора на вулиці, в результаті чого він замерз на смерть.

За результатами судово-медичної експертизи порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 111 КК РФ (навмисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, що призвело з необережності смерть людини). В даний час проводяться слідчі дії, спрямовані на з'ясування всіх обставин події, а також встановлення осіб, причетних до скоєного злочину.

Анатолій Отраднов знімався у багатьох телесеріалах, зокрема "Глухар", "Життя і пригоди Мішки Япончика", "Дикий-2", "Ластівчине гніздо", "Зайцев +1", "Час Волкова", епізоди в "Інтернах".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини