RU
30.07.2008, 10:37

Сі-Бризький гамбіт у виконанні Вітренко

Сі-Бризький гамбіт у виконанні ВітренкоСі-Бризький гамбіт у виконанні ВітренкоСі-Бризький гамбіт у виконанні ВітренкоСі-Бризький гамбіт у виконанні ВітренкоСі-Бризький гамбіт у виконанні Вітренко

Лідер ПСПУ Наталя Вітренко не зраджує своєму традиційному іміджеві - на прес-конференції у Києві на тему "Сі-Бризький гамбіт - військові навчання або полігон для політичних маневрів" політик була традиційно різкою у висловлюваннях, радикальною у поглядах, оригінальною у підборі аксесуарів.

Так, під час прес-конференції Н. Вітренко позитивно оцінила результати проведених її партією акцій протесту під час навчань "Сі Бриз - 2008". Політик зауважила, що військові навчання було майже зірвано. "Цих навчань не було. Вони запланували конкретні точки, але в результаті на деяких вони самі не з'явилися, а на деяких вони з'явилися в такому стані, що було навіть смішно... Це лише наша заслуга", - сказала Н. Вітренко.

Також політик не утрималася від коментаря стосовно нещодавніх заходів з нагоди 1020-ї річниці Хрещення Київської Русі. Так, на її думку, своїми діями під час святкування Президент України плюнув в обличчя всім православним та Патріарху Московському Олексію II.

На думку політика, саме Олексій II мав очолити святкування 1020-річчя Хрещення Русі, оскільки В. Ющенко його особисто запросив до України. "Він думав, що Варфоломій благословить створення єдиної помісної церкви…але Варфоломій не зміг підняти руку на це, тому що це було б засуджено всіма конфесіями. Це найстрашніше святотатство ", - наголосила Н. Вітренко. На її думку, В. Ющенко хотів зіпсувати це свято, але у нього не вийшло.

До речі, про аксесуари - на грудях у політика виблискував значок "Учасник антиНАТОвського опору"...

Крім того, Н. Вітренко залишилася традиційною і у своїй прихильності до "тари" - вже вкотре політик потішила пресу любов'ю до пластикових пакетів із символікою своєї політичної сили. На цей раз до зручного пакету Н. Вітренко складала інформаційні матеріали - брошури, фото, схеми.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне